کمک یک و نیم میلیارد ریالی رهبر معظم انقلاب برای آزادی زندانیان نیازمند

11:27 - 15 تير 1393
کد خبر: ۲۳۴
دسته بندی: سیاست ، عمومی
خبرگزاری میزان، همزمان با برگزاری بیست و ششمین همایش گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، یک میلیارد و 500 میلیون ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

: همزمان با برگزاری بیست و ششمین همایش گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، یک میلیارد و 500 میلیون ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.

به گزارش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، جشن گلریزان هر سال در ماه مبارک رمضان، به همت ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با حضور جمعی از مسئولین و خیّرین نیکوکار در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی: کمک به زندانیان غیرعمد افزودن به حساب آخرت است

به گزارش میزان، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم جشن گلریزان رهایی ضمن اعلام کمک 150 میلیون تومانی مقام معظم رهبری به ستاد دیه، سلام رهبر معظم انقلاب را به حاضران و خیران اعلام کرد.

در بیست و ششمین همایش جشن گلریزان رهایی که برای کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی با اشاره به ارزش والای حمایت از خانواده های منتظر زندانیان غیر عمد گفت: خیرین و کمک کنندگان با این عمل خیر خود لبخندی به لبان یک ناامید در زندان می نشانند و با این کار درهای بهشت را برای خود باز می کنند.

وی افزود : کمک به آزادی زندانیان غیر عمد در اصل افزودن به حساب پس انداز آخرتمان است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *