هدف از امضای تفاهم‏‌نامه با سازمان تامین اجتماعی ارتقای مشارکت‏‎های مردمی در امر پیشگیری است

16:12 - 25 مهر 1395
کد خبر: ۲۳۳۰۳۹
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
الفت گفت: هدف از امضای تفاهم نامه میان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و سازمان تامین اجتماعی، ارتقای مشارکت‎های مردمی و عمومی در امر پیشگیری است.
هدف از امضای تفاهم‏‌نامه با سازمان تامین اجتماعی ارتقای مشارکت‏‎های مردمی در امر پیشگیری استبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی محمدباقر الفت معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه درجلسه امضای تفاهم نامه با سازمان تأمین اجتماعی ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام حسین (ع) گفت: در این تفاهم نامه اجرای سیاست‌ها و اقدامات پیشگیرانه و برنامه‌های ملی پیشگیری مدنظر قرار گرفته است.

وی گفت: مدیران کل دو دستگاه با شناخت ظرفیت‌های موجود، گام نخستین این حرکت خجسته را از سال 94 برداشته‌اند که در این مدت جلسات مختلفی بین دو دستگاه تشکیل شد.

این مسئول عالی قضایی اظهار کرد: یکی از مهمترین دستگاه‌هایی که بیشترین ارتباط را با مردم دارد سازمان تأمین اجتماعی است که حدود 42 میلیون نفر از مردم را تحت پوشش قرار می‌دهد و دارای ظرفیت‌هایی مثل بیمارستان‌ها و کارگاه‌ها است که این ظرفیت‌ها این امکان را می‌دهد که بتوانیم فعالیت‌های خود را با مساعدت ریاست سازمان تامین اجتماعی به پیش برده و اصل مردمی کردن پیشگیری را از این طریق محقق کنیم.

وی یادآور شد:هدف از امضای تفاهم نامه میان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و سازمان تامین اجتماعی، ارتقای مشارکت‎های مردمی و عمومی در امر پیشگیری است.

الفت تصریح کرد: از طریق این تفاهم نامه می‌توانیم به اهداف خود رسیده و برنامه توانمندسازی و پیشگیری را دنبال کنیم و در مسیر اجرای برنامه‌های خود قدم برداریم.

معاون اجتماعی قوه قضائیه در پایان ضمن تقدیر از همکاری های وزیر کار گفت: امیدواریم که بتوانیم با همکاری دستگاه‌ها بیشترین محصول را از اقدامات پیشگیرانه برداشت کنیم.

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *