با گذشت 4سال از تصویب احداث راه آهن خمین اقدامی برای آن انجام نشده است

۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۵:۰۱
کد خبر: ۲۳۲۰۴۷
دسته بندی‌: سیاست ، گزارش و تحلیل
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع راه‌آهن خمین در مطالبات سفر هیئت دولت به استان مرکزی پیگیری شود.
با گذشت 4سال از تصویب احداث راه آهن خمین اقدامی برای آن انجام نشده استبه گزارش گروه سیاسی ، ابراهیم رضایی در جلسه بررسی مشکلات صنایع شهرستان خمین که با حضور استاندار مرکزی و تعدادی از مدیران مرتبط درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد برضرورت پیگیری و رفع مشکلات شهرستان اظهار داشت: مصوباتی که در جلسات مختلف به تصویب رسید باید متعهدانه اجراشود تا زمینه امید و اعتماد مردم به مسئولان افزایش یابد.

وی افزود: همان‌گونه که مقام معظم رهبری بیان فرمودند باید به خمین با یک نظر و نگاه ویژه نگریست، و مشکلات این شهر برطرف شود چراکه فقر، مشکلات مردم و معضلات شهری زیبنده این شهرستان نیست.

رضایی خاطرنشان کرد: سهم شهرستان خمین از بخش صنعت استان درصد کمی است، که انتظار می‌رود با نگاه ویژه به این شهرستان شاهد افزایش این سهم در خمین باشیم.

نماینده مردم خمین درمجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مشکل برق و گاز 2مشکل در خمین و 2عامل بسیار مهم و تاثیرگذار در امر سرمایه‌گذاری است که باید برطرف شدن مشکلات این حوزه، پیگیری شود.

وی اضافه کرد: موضوع احداث راه آهن خمین از طرح‌هایی است که 4سال از تصویب آن می‌گذرد ولی اقدامی در این حوره به‌صورت جدی انجام نشده که باید در مطالبات سفر ریاست جمهوری به استان مرکزی گنجانده شود.

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: طرح کشت گل و گیاه می‌تواند زمینه اشتغال 450نفر رادر خمین فراهم آورد که این پروژه از جمله پروژه‌هایی است که کلنگ‌زنی شده ولی بین ادارات برق و آب هنوز شفاف‌سازی برای ارائه خدمات به آن انجام نشده‌است که البته باید این مصوبه هم در دستور مطالبات سفر هیئت دولت به استان قرار گیرد.

رضایی تصریح کرد: تمام تلاش ما مسولان چه دراستان و چه درشهرستان خمین باید پیگیری مصوبات و مطالبات شهرستان باشد تابنوانیم چشمه ای از امید در دل مردم خمین به‌عنوان زادگاه بنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی ایجاد کنیم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *