قاچاقچيان ميلياردی كالا، در مرودشت زمين گير شدند

۰۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۶:۴۹
کد خبر: ۲۱۵۰۰۸
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از دستگيری دو قاچاقچی كالا و کشف دو محموله قاچاق به ارزش يک ميليارد و 200 ميليون ريال خبر داد.
به گزارش گروه جامعه ،سرهنگ دلاور القاصی مهر گفت: ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در ایست و بازرسی مقطعی در محور مرودشت به سمت اصفهان و در بازرسی از یک دستگاه کامیون موفق به کشف 576 دستگاه پکیج کامل موتور درب برقی به ارزش بالغ بر یک میلیارد ریال شدند.
 
وی با اشاره به دستگیری یك قاچاقچی در این رابطه و معرفی وی به مراجع قضائی، خاطر نشان كرد: کالای قاچاق کشف شده به مراجع مربوطه تحویل داده شد.
 
فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت ادامه داد: همچنین ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در بازرسی از دو  انبار مواد غذایی موفق به کشف تعدادی مواد غذایی و شوینده خارجی قاچاق به ارزش 200 میلیون ریال شدند و در این رابطه یك قاچاقچی كالا را دستگیر كردند.

سرهنگ القاصی مهر با بیان اینكه قاچاق کالا علاوه بر به خطر انداختن تولید داخلی و ضربه زدن به اقتصاد کشور با افزایش بیکاری آسیب های اجتماعی بعدی را نیز به دنبال خواهد داشت، به شهروندان توصیه كرد: در جهت حمایت از تولیدات داخلی و کمک به اشتغال جوانان با مصرف نکردن کالاهای خارجی و قاچاق، نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب كنند.
انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *