جعل کارت های پایان خدمت و معافیت به حداقل رسیده

۰۳ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰:۳۹
کد خبر: ۲۱۳۴۱۷
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: هوشمند شدن "کارت های پایان خدمت و معافیت سربازی " امکان جعل را به حداقل رسانده است.
به گزارش گروه جامعه ،سردارحمید صدرالسادات گفت: در سال های اخیر با تغییرات صورت گرفته روی فیزیک کارت های معافیت و پایان خدمت امکان جعل به حداقل رسیده است.

وی گفت: در حال حاضر، کارت های پایان خدمت و معافیت به صورت متمرکز در سازمان نظام وظیفه صادر می شود و پیش بینی لایه های امنیتی مختلف در آن، امکان جعل را کاهش داده است.

سردار صدرالسادات با بیان اینکه برخی افراد در مراحل اخذ کارت به خصوص کارت معافیت سربازی اقدام به جعل اسناد می کنند، گفت: برای دریافت کارت معافیت از سربازی مدارک و شرایطی نیاز است که برخی افراد برای استفاده از معافیت از سربازی اقدام به جعل این اسناد می کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: جعل اسناد ایثارگری و پزشکی از مواردی است که برخی برای دریافت کارت معافیت از آن استفاده می کنند.

سردار صدرالسادات بر تلاش سازمان نظام وظیفه عمومی برای به حداقل رساندن این تخلفات تاکید کرد و گفت: این سازمان با هماهنگی مراجع ذیصلاح  در تلاش است که ارائه مدارک غیرمستند(جعلی) برای گرفتن کارت معافیت سربازی را به حداقل برساند.

وی تصریح کرد: هماهنگی های لازم با یگان های نیروهای مسلح و دستگاه های مرتبط برای بررسی دقیق تر در تایید مدارک متقاضیان کارت معافیت سربازی صورت گرفته است که با مکانیزه بودن سیستم و ارتباطات، جعل اسناد به حداقل خواهد رسید.
انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *