درخواست اختصاص بودجه برای مقوله افزایش جمعیت/ بیان نقدها مانع چند دستگی در کشور می‌شود

16:09 - 14 تير 1393
کد خبر: ۱۸۳
خبرگزاری میزان: نماینده مردم تهران گفت: برگزاری مرتب جلساتی نظیر دعوت آقای روحانی از سیاسیون اصولگرا باعث استحکام رابطه دولت با احزاب و جناح ها می‌شود؛ چرا که در یک فضای کاملا دوستانه تمامی نقدها و شبهات مطرح می شود و این خود مانع ایجاد چند دستگی در کشور خواهد شد.

: نماینده مردم تهران گفت: برگزاری مرتب جلساتی نظیر دعوت آقای روحانی از سیاسیون اصولگرا باعث استحکام رابطه دولت با احزاب و جناح ها می‌شود؛ چرا که در یک فضای کاملا دوستانه تمامی نقدها و شبهات مطرح می شود و این خود مانع ایجاد چند دستگی در کشور خواهد شد.

لاله افتخاری نمایند مردم تهران در گفتگو با خبرنگار سیاسی میزان در رابطه با مباحث مطرح شده در دیدار شخصیت‌های اصولگرا با رئیس‌جمهور که عصر روز پنجشنبه به میزبانی نهاد ریاست‌جمهوری برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه که در فضای کاملا صمیمانه و گرم برگزار شد، ابتدا تعدادی از نماینده ها به عنوان سخنران به سخنرانی پرداختند و بنده هم به نمایندگی از بانوان چند دقیقه ای در مورد مسائل امر به معروف، زنان، خانواده، حجاب و عفاف به سخنرانی پرداختم و موانع پیش رو در تحقق آرمانی این اهداف به رئیس جمهور یادآور شدم.

وی ادامه داد: در دنیای امروز 2 الگو را برای حضور زنان در نظر گرفته اند که به دلایل مختلف از جمله فرهنگی و اجتماعی این دو الگو منجر به شکست شده است، اما با توجه به موفق آمیز بودن الگوی زنان ایرانی-اسلامی در کشور، می توانیم این الگو را با کمک رئیس جمهوری به دنیا معرفی کنیم.

این فعال سیاسی اصولگرا گفت: برگزاری مرتب جلساتی نظیر دعوت آقای روحانی از سیاسیون اصولگرا باعث استحکام رابطه دولت با احزاب و جناح ها می‌شود؛ چرا که در یک فضای کاملا دوستانه تمامی نقدها و شبهات مطرح می شود و این خود مانع ایجاد چند دستگی در کشور خواهد شد.

افتخاری درپایان تصریح کرد: بنده از دولت درخواست تامین بودجه برای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب در راستای افزایش جمعیت، بیمه زنان خانه دار و امر به معروف را دارم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *