معاون فرهنگی قوه قضائیه از مجتمع قضایی قدس بازدید کرد + عکس

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵:۲۳
کد خبر: ۱۷۹۷۲۸
دسته بندی‌: حقوق و قضا ، قضایی
حجت الاسلام و المسلمین صادقی در یازدید از مجتمع قضایی قدس ناحیه 5 دادسرای عمومی و انقلاب تهران در جمع کارکنان این مجتمع حضور یافت.
به گزارش خبرنگار حقوقی و قضایی ، حجت الاسلام و المسلمین صادقی در یازدید از مجتمع قضایی قدس ناحیه 5 دادسرای عمومی و انقلاب تهران در جمع کارکنان این مجتمع حضور یافت و گفت: کار شما عبادت بزرگی است و فی نفسه کاری سنگین به لحاظ ارزشی است و در همان مسیری هست که موعود قرار است بیاید و این کار را گسترش دهد.

معاون فرهنگی قوه قضائیه از مجتمع قضایی قدس بازدید کرد + عکس

معاون فرهنگی قوه قضائیه افزود: جایگاه قضاوت باید بیش از آنچه که هست عظمت و شان پیدا کند و به گونه ای باشد که همه نسبت به این شان و جایگاه غبطه بخورند.

وی گفت: شان قضاوت اسلامی آن است که در راس جایگاه ها قرار داشته باشد و همه با افتخار این جایگاه را طلب کنند، و روشن است که همه موظف هستند اسباب رسیدن به این جایگاه را فراهم کنند.

معاون فرهنگی قوه قضائیه در رابطه با مشکلات بیان شده از سوی کارکنان این مجتمع قضایی، ادامه داد: با مشکلاتی از حقوق و دستمزد تا منابع انسانی مواجه هستیم.  همه آنچه را که همکاران اشاره کردند درست است، اما همه به فکر این هستند که این امور اصلاح شود و تلاش های زیادی در این زمینه انجام شده‌است اما اقدامات ناکافی است.

 وی اضافه کرد: زمانی که تخلفی صورت میگیرد باید سریع با آن برخورد قانونی صورت گیرد یکی از اهداف تشکیل دستگاه قضایی در هر نظام پیشگیری از جرایم است که باید با قدرت و قوت انجام شود.

معاون فرهنگی قوه قضائیه تصریح کرد: بحمدلله در دوره اخیر سیاست دستگاه قضایی این بوده است که با قدرتمندان سیاسی و اقتصادی بدون در نظر گرفتن ملاحظات و فقط با رعایت ملاحظه عدل برخورد کند اینها اقدامات خوب و نوید بخش برای مردم وجامعه است.

در ادامه کارکنان این مجتمع به مشکلاتی همچون وضعیت ساختمان،‌ بحث معیشتی قضات، تعدیل کاهش ساعات اداری،‌افزایش حقوق و دستمزد و ارائه خدمات با کیفیت فرهنگی آموزشی گردشگری و تفریحی،‌ساخت و تجهیز بیمارستان قوه قضائیه درتهران افزایش منازل سازمانی و ایجاد و تشکیل بانک و موسسه اشاره کردند.

وی در پایان در دیدار مردمی، مشکلات حقوقی و قضایی شهروندان را مورد رسیدگی قرار داد.

برای مشاهده سایر تصاویر بازدید معاون فرهنگی قوه قضائیه از مجتمع قضایی قدس به اینجا مراجعه کنید.
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *