کشف و ضبط میوه قاچاق در تهران

۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۰:۰۴
کد خبر: ۱۴۳۹۳۸
دسته بندی‌: اقتصاد ، صمت و کشاورزی
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: طی روزهای گذشته چندین تن تمبر هندی و انگور شیلیایی قاچاق از میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران کشف و ضبط شد.
به گزارش گروه اقتصاد ،محمد محمدی با بیان اینکه گشت‌های مشترک تعزیرات ویژه مبارزه با عرضه میوه‌های قاچاق همچنان ادامه دارد اظهار کرد: نکته‌ای که طی روزهای اخیر با آن مواجه شده‌ایم این است که میوه‌های قاچاق را داخل خودروهای سواری پنهان می‌کنند تا بازرسان حین بازرسی از داخل مغازه و حجره‌ها، نتوانند کشف کنند.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران اضافه کرد: البته طی روزهای گذشته موفق به کشف دو مورد میوه قاچاق شدیم که شامل چند تن تمبر هندی بود.
 
محمدی از رصد سردخانه‌ها خبر داد و گفت: در بازرسی اخیری که به‌همراه نماینده جهاد کشاورزی، گمرک و پلیس آگاهی از یکی از سردخانه‌ها داشتیم، موفق به کشف یک تن انگور شیلیایی شدیم و صاحب بار نیز به قاچاق بودن میوه‌ها اقرار کرده است.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران یادآور شد: در بحث میوه‌های قاچاق حتماً نظر نماینده سازمان جهاد کشاورزی و گمرک اخذ می‌شود تا از قاچاق بودن محموله مطمئن شویم.
 
محمدی با تأکید بر لزوم دست‌یابی به سرنخ‌های قاچاق عمده میوه گفت: به‌طور قطع با پیگیری قاچاق میوه از سطح خرده‌فروشی‌ها می‌توان به واردکنندگان اصلی قاچاق دست یافت، البته مبارزه با واردکنندگان قاچاق میوه در اختیار تعزیرات نیست و ما مجبوریم با قاچاق میوه در سطح عمده‌فروشی و خرده‌فروشی‌ها برخورد کنیم.
 
 
 انتهای پیام /


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *