مردم دوبلورهای برتر را انتخاب می‌کنند/ منوچهر اسماعیلی بالاتر از خسروشاهی

10:58 - 31 تير 1393
کد خبر: ۱۳۶۰
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: شبکه رادیویی تهران در برنامه آوای امواج دوبلورهای شاخص را با رای شنوندگان انتخاب می‌کند که تاکنون منوچهر اسماعیلی نفر اول و بالاتر از خسرو خسروشاهی بوده است.

: شبکه رادیویی تهران در برنامه آوای امواج دوبلورهای شاخص را با رای شنوندگان انتخاب می‌کند که تاکنون منوچهر اسماعیلی نفر اول و بالاتر از خسرو خسروشاهی بوده است.

به گزارش ، شبکه رادیویی تهران در برنامه آوای امواج دوبلورهای شاخص را با رأی شنوندگان انتخاب می‌کند. گروه ورزش و سلامت شبکه رادیویی تهران در برنامه‌ای با عنوان آوای امواج هر هفته میزبان یکی از دوبلورهای مطرح است. این برنامه با نوشتار مریم شیرزاد و توسط کلام گرمشان هر جمعه ساعت 16 تا 18 از موج اف.ام ردیف 94 مگاهرتز همراه مخاطبان رادیو تهران است. معرفی دوبلورهای شاخص نیز با عنوان مسابقه پنج دوبلور مردم روی آنتن می‌رود، مخاطبان برنامه می‌توانند پنج دوبلور برتر یا صدای ماندگار را انتخاب کنند.

تاکنون رتبه اول این نظرسنجی به منوچهر اسماعیلی، رتبه دوم به خسرو خسروشاهی و رتبه سوم به منوچهر والی زاده تعلق گرفته است. علاقه‌مندان از طریق شماره پیامکی برنامه 30000953 می‌توانند رای خود را اعلام کنند و به دوبلور مورد علاقه خود رای دهند.این برنامه بخش‌های شاد و متنوعی را شامل می‌شود، در بخش شهر مهربانی در خصوص مناسبتهای قدیم شهر تهران، حال و هوای مردم و شهر صحبت می‌شود. موج ورزش از آوای امواج، خبرهای به روز ورزشی را ارائه می‌کند. به اندازه یک تبسم، بخش طنز و کمدی است که به لطیفه‌ها و مطالب طنز و خنده‌دار اختصاص یافته است. از فیلم یک دیالوگ، دیالوگی از دوبلور معروف پخش می‌شود که شنوندگان می‌بایست نام آن دوبلور را حدس بزنند.

بزودی اختتامیه جشنواره معرفی دوبلور برتر با حضور شنوندگان برنامه آوای امواج در رادیو تهران برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *