ظریف از روند مذاکرات 20 روزه وین به نمایندگان گزارش می‌دهد

13:40 - 30 تير 1393
کد خبر: ۱۳۰۶
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
خبرگزاری میزان: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور وزیر امور خارجه در صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: فردا سه شنبه آقای ظریف به منظور ارائه گزارش از روند مذاکرات وین ۶ و تمدید ۴ ماهه این مذاکرات به مجلس خواهد آمد.

: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور وزیر امور خارجه در صحن علنی مجلس خبر داد و گفت: فردا سه شنبه آقای ظریف به منظور ارائه گزارش از روند مذاکرات وین ۶ و تمدید ۴ ماهه این مذاکرات به مجلس خواهد آمد.

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی میزان از حضور وزیر امور خارجه در صحن علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی خبر داد و افزود: آقای ظریف بعد از هر دوره مذاکرات ایران با گروه 1+5 در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حضور یافته و به نمایندگان در مورد نتایج مذاکرات گزارش می دهند.

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حساسیت نتایج مذاکرات ایران با گروه 1+5 به خصوص در مذاکرات 20 روز وین 6 افزود: با توجه به اینکه این‌بار ایران در مراحل تدوین متن توافق جامع قرار دارد بنابراین لازم دیده شده که وزیر امور خارجه گزارش مذاکرات اخیر را در صحن علنی مجلس ارائه دهند.

وی گفت: آقای ظریف فردا در آغاز جلسه علنی مجلس در بین نمایندگان حاضر می شود و گزارشی از روند مذاکرات ارائه خواهد کرد. به احتمال فراوان گزارش وزیر امور خارجه تا قبل از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح فردا به پایان خواهد رسید.

به احتمال فراوان جلسه فردای ظریف با نمایندگان مجلس به صورت غیر علنی برگزار خواهد شد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *