ضدانقلاب به دنبال ارتباط دادن اسیدپاشی با امر به معروف هستند

14:32 - 30 مهر 1393
کد خبر: ۱۲۲۶۱
دسته بندی: حقوق و قضا ، قضایی
خبرگزاری میزان: پیوند دادن اسید پاشی به امر به معروف و نهی از منکر کار جریانات ضدانقلاب است چراکه یک نیروی حزب‌اللهی متدین هرگز چنین کاری نخواهد کرد.

: پیوند دادن اسید پاشی به امر به معروف و نهی از منکر کار جریانات ضدانقلاب است چراکه یک نیروی حزب‌اللهی متدین هرگز چنین کاری نخواهد کرد.
به گزارش ، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی طی مصاحبه ای در حاشیه مراسم غسل پیکر آیت الله مهدوی کنی در مــدرسه علمیه مروی تهران، با تأکید بر اینــکه با عاملان اسیـدپاشی برخورد عبرت‌آموز صورت می‌گیرد گفت: پیوند‌ زدن مسأله اسیدپاشی با موضوع امر به معروف و نهی از منکر کار جریانات ضدانقلاب است.

دادستان کل کشور اظهار داشت: ما به دادستان عـمومی اصفهان اعلام کردیم که با تمـام توان تمام نیروها را بسیج کنند تا عوامل اسیدپاشی کشف شوند و با آنان برخورد عبرت‌آمیز صورت گیرد.

وی در ادامه گفت: پیوند دادن چنین مسائلی به امر به معروف و نهی از منکر کار جریانات ضدانقلاب است چراکه یک نیروی حزب‌اللهی متدین هرگز چنین کاری نخواهد کرد.

وی تاکید کرد: حزب‌الله قانونمدار و ولایتمدار است و به هیچ عنوان دست به چنین اقدامی نمی‌زند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در پایان خاطــرنشان کرد: کسی که دست به چنین کاری می‌زند نه به قانون، نه به انقلاب و نه به دین پیوسته است و البته ما با عاملان اسیدپاشی قطعا برخورد خواهیم کرد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *