آزاده نامداری ممنوع‌التصویر نیست!/به زودی به تلویزیون بازمیگردد

13:03 - 30 مهر 1393
کد خبر: ۱۲۲۴۰
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: مدیر شبکه دوم سیما گفت: ما مجری ممنوع‌التصویر نداریم و خانم نامداری هم ممنوع‌التصویر نیست.

: مدیر شبکه دوم سیما گفت: ما مجری ممنوع‌التصویر نداریم و خانم نامداری هم ممنوع‌التصویر نیست.

به گزارش ماجرا از آنجایی شروع شد که یکی از رسانه ها در گزارشی نوشت: « آزاده نامداری ممنوع‌التصویر شد.»

گزارشی که بسیار واکنش برانگیز و یک‌طرفه نگاشته شده بود و نامداری را وادار به واکنش کرد تاجایی که او در صفحه شخصی اش نوشت:«متاسفم برای همه خبرگزاری‌های مهم و منبع که بلافاصله خبر رو بدون تامل ، تحقیق و حتی پرسیدن از کسانی که نامشون در خبر هست ، کپی کردن. نوشته که من از اجرای خانومی منع شدم و حتی نمیدونسته که خانومی یه مستند بوده نه برنامه. متن داد میزنه کی و با چه هدفی خبرو تنظیم کرده که مطرح شه ، جو رو بسنجه و مدیران تلویزیون رو به واکنش واداره! من همیشه عاشق تلویزیونم....»

 آزاده نامداری ممنوع التصویر نیست
به گزارش و به نقل از مطلبی که دنیا خمامی در سایت صبا ارائه داده بنا به اهمیت خبر با پیگیری‌های فراوان توانستیم با علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دوم سیما تماس برقرار کنیم و در این تماس تلفنی این سوال را مطرح کردیم که « آزاده نامداری ممنوع‌التصویر است؟» و او در پاسخی کاملاً صریح و شفاف عنوان کرد:«خیر ؛ ما مجری ممنوع‌التصویر نداریم و خانم نامداری هم ممنوع‌التصویر نیست.»

از او پرسیدیم یعنی ایشان به زودی با برنامه پاییزی‌شان به تلویزیون بازمی‌گردد که در پاسخ شنیدیم:« بله ایشان به زودی با برنامه جدیدی به عنوان مجری روی آنتن خواهد رفت.»


اطلاعات از برنامه جدید مجری جنجالی تلویزیون
پس از مشخص شدن و گرفتن پاسخ قطعی از مدیر شبکه دوم سیما مبنی بر بازگشت زودهنگام نامداری به رسانه ملی از سمانه فراهانی تهیه‌کننده برنامه جدید او اطلاعاتی از جزییات این شوی پاییزی خواستیم که او گفت:«در تدارک مهیا کردن امکانات برنامه ای‌تحت عنوان «خوبی از خودتونه» هستیم. درحال حاضر دکور آماده است و جزییات کوچکی باقی مانده که به سرعت با همراهی مدیران و همکاران فراهم و آماده می شود.»

او در واکنش به اخبار منتشر شده می‌گوید:«این اخبار را که می شنویم واقعاً شگفت ‌زده و متعجب می شویم که چطور می‌شود این قدر برخی آدمها از روی عناد برای همکارانشان مشکل درست کنند. شبکه در این روزها بسیار با ما همکاری می‌کند و بچه‌های گروه هم سخت در حال تلاش هستند تا بتوانیم برنامه شیرین و امید بخش با اجرای دوست خوبم آزاده نامداری را روی آنتن ببریم. از همه می‌خواهم به حاشیه‌ها و شایعه‌ها توجهی نکنند و منتظر بازگشت نامداری با یک برنامه روتین خوب باشند.»


نامداری: قول می دهم به زودی با انرژی به تلویزیون برگردم
در یکی از مطالب جنجالی علیه این مجری مطرح، عکس هایی منتشر شده که در یکی از آنها سایتی شرح داده:« درحالی که آزاده نامداری در گفتگویی عنوان کرده خانواده اش ریشه مذهبی دارند و همگی چادری هستند اما مادرش بدون چادر و با حجاب نامناسب در عکس قابل رویت است. »

نامداری که بعد از این جنجال‌ها حاضر به گفتگو نیست تنها در پاسخ به چندجمله کوتاه گفت:«عکس مذکور ساختگی است و اینها تنها اتهام به شخص بنده است و قابل پیگیری قانونی. از مردم می خواهم به شایعات توجهی نداشته باشند و به همه قول می دهم به زودی با انرژی به تلویزیون برگردم.»


بی‌تدبیری؟!
برخی تصور می‌کنند که فرزاد حسنی و آزاده نامداری پس از جدایی از یکدیگر حق ورود به سازمان را ندارند و به نوعی ممنوع الکار شدند این درحالی‌است که در یک برنامه زنده از شبکه سه به نام ویتامین 3 کل خانواده حسنی به همراه پدر و مادر و برادر و تازه عروس این خانواده با اجرای علی مرادی حاضر شدند. همان زمان هم برخی از رسانه‌ها عنوان کردند که حضور دسته جمعی و خانوادگی حسنی به تلویزیون شکلی عجیب و شبهه افکن داشت و از مدیر محتاط شبکه سوم بعید بود که با این اتفاق موافقت کند.

اما حسنی در حالی که خود به تنهایی و بی توجه به مرادی که همیشه خود را مرید حسنی می‌داند اجرای برنامه را در دست گرفته بود همسر فرشاد؛ برادرش را این طور معرفی کرد:« ایشان هم تازه عروس خانواده ما هستند که امید همه خانواده است، چون ما خواهر نداریم، مادر هم خواهری ندارد. ایشان چند زبان زنده دنیا را بلد هستند و مهم تر از همه اینکه : زبون قلب آدم ها را بلد است!»


تلویزیون جای حل و فصل مسایل خانوادگی نیست!
گفته می‌شود که علی دارابی معاونت سیما پس از این برنامه نامه‌ای به نشانه عدم رضایت از این اقدام به زین‌العابدین نوشته و همچنین حراست سازمان صداوسیما پس از پخش برنامه پیگیر موضوع شده و تهیه‌کننده و مدیران مرتبط را مورد سوال قرار داده است.


واکنش حسنی
البته برای اینکه یک طرفه به قاضی نرفته باشیم بد نیست بدانید که پیش از این بنا بود فرزاد حسنی با سری جدید «کوله‌پشتی» به تلویزیون بازگردد ؛ پس از حضور این مجری در شبکه سوم با برنامه به تهیه کنندگی علی‌زاهدی(تهیه کننده کوله پشتی) با این مجری تماس گرفتیم تا بدانیم او چه زمانی به تلویزیون بازمی‌گردد و آیا مایل است در خصوص این حواشی پاسخی دهد. برخلاف انتظار با واکنش و لحن بسیار تندی از این مجری مواجه شدیم که دلیلش را متوجه نشدیم. درهرحال او پاسخی به سوال ما نداد و ترجیح داد تماس را قطع کند!
امید است در این میان برخی از رسانه‌ها به انتشار اخبار حاشیه ای پیرامون این دومجری خوب تلویزیون ادامه ندهند و فضا را برای بازگشت این دو به تلویزیون فراهم کنند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *