برگزاری جشن ده میلیاردی شدن «شهرموشها» به تعویق افتاد

11:03 - 30 مهر 1393
کد خبر: ۱۲۱۸۵
دسته بندی: صفحه نخست ، عمومی
خبرگزاری میزان: برپایی جشن رکوردشکنی «شهرموشها2» که قرار بود به مناسبت ده میلیاردی شدن این فیلم روز جمعه برگزار شود، به دلیل درگذشت آیت الله مهدوی کنی به بعد از محرم و صفر موکول شد.

: برپایی جشن رکوردشکنی «شهرموشها2» که قرار بود به مناسبت ده میلیاردی شدن این فیلم روز جمعه برگزار شود، به دلیل درگذشت آیت الله مهدوی کنی به بعد از محرم و صفر موکول شد.


به گزارش منیژه حکمت تهیه کننده این فیلم با اعلام این مطلب گفت: به منظور قدردانی از استقبال و محبت مردم قرار بود روز جمعه 2 آبان از ساعت 16 الی 18 جشن «شهرموشها» در پارک مشاهیر برگزار شود و تدارک ویژه ای برای آن دیده بودیم که پس از درگذشت آقای مهدوی کنی تصمیم گرفتیم برپایی آن را به آینده موکول کنیم.


وی افزود: قرار بود در این جشن از برخی از چهره های «شهر موشها» تقدیر کنیم و در کنار آن برنامه های متنوعی همچون کنسرت موشها، اجرای زنده موسیقی «شهر موشها»، جشن بادبادک ها را تدارک دیده بودیم و با آزاد اعلام کردن ورود به این جشن برای عموم تصمیم داشتیم میزبان جمع زیادی از کودکان و نوجوانان عزیز به همراه خانواده هایشان باشیم.


حکمت بار دیگر تأکید کرد: با توجه به اینکه تبلیغات وسیعی برای این جشن در مترو صورت گرفته و از طریق صداوسیما نیز این برنامه اعلام شده، عدم برگزاری آن و موکول شدن جشن به آینده را اعلام می کنم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *