رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

کتاب‌های عرصه دفاع مقدس فیلم می‌شود

11:09 - 29 تير 1393
کد خبر: ۱۲۱۶
خبرگزاری میزان: آثار مکتوب دفاع مقدس و انقلاب که حوزه هنری منتشر کرده است در اختیار دفاتر انجمن سینمای جوانان قرار می‌گیرد تا فیلمسازان این انجمن فیلم‌های کوتاه خود را با این موضوع بسازند.

: آثار مکتوب دفاع مقدس و انقلاب که حوزه هنری منتشر کرده است در اختیار دفاتر انجمن سینمای جوانان قرار می‌گیرد تا فیلمسازان این انجمن فیلم‌های کوتاه خود را با این موضوع بسازند.

به گزارش ، حبیب ایل بیگی، مدیرعامل انجمن سینمای جوانان، از همکاری مشترک حوزه هنری و این انجمن خبر داد و گفت: انجمن سینمای جوانان ایران کتب مرتبط با دفاع مقدس و انقلاب که توسط حوزه هنری منتشر شده است را در اختیار دفاتر این انجمن قرار می‌دهد تا فیلمسازان، فیلم‌های کوتاه خود را با این موضوع بسازند.
وی اضافه کرد: انتشارات سوره مهر حوزه هنری کتاب‌هایی که در سال‌های اخیر با موضوع دفاع مقدس و خاطرات انقلاب منتشر کرده است، در اختیار دفاتر انجمن سینمای جوانان در سراسر کشور قرار می‌دهد تا آثاری که قابلیت تبدیل شدن به فیلم کوتاه‌، مستند و انیمیشن را دارند در این انجمن تولید شوند.
مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ضمن اشاره به حمایت از تولید آثار کوتاه هنرجویان انجمن سینمای جوان گفت: بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس و محمد حمزه‌زاده معاون هنری حوزه هنری هم برای حمایت از تولید چنین آثاری اعلام آمادگی کردند.
ایل‌بیگی با تاکید بر این که نسل جدید فیلمسازان باید با ادبیات انقلاب و دفاع مقدس آشنا شوند، افزود: انجمن سینمای جوانان ایران حمایت از این تولیدات را اولویت کاری خود قرار می‌دهد. امیدواریم شاهد این باشیم که اگر فیلمی بر اساس این کتاب‌ها ساخته نمی‌شود لااقل این کتاب‌ها را هنرجویان سینمای جوان مطالعه کنند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *