برگزاری اولین نشست مجلسی‌ها با رئیس و معاونان قوه‌قضائیه تا یک‌ماه آینده

16:16 - 25 تير 1393
کد خبر: ۱۱۸۱
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
خبرگزاری میزان: عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد که به احتمال فراوان نشست مشترک تمامی نمایندگان مجلس با رئیس و معاونان قوه قضائیه حداکثر طی یک ماه آینده برگزار می شود.

: عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد که به احتمال فراوان نشست مشترک تمامی نمایندگان مجلس با رئیس و معاونان قوه قضائیه حداکثر طی یک ماه آینده برگزار می شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی میزان با تاکید بر اینکه برگزاری چنین نشستی ثمرات زیادی برای قوای مقننه و قضائیه طرف خواهد داشت، اظهار کرد: مطالب زیادی هست که نمایندگان می‌خواهند با مسئولان ارشد قوه قضائیه درمیان بگذارند و بی‌تردید مسئولان قوه قضائیه نیز مطالب زیادی برای درمیان گذاشتن با نمایندگان مردم در مجلس خواهند داشت.

وی تصریح کرد: تبادل نظر در مسائل قانونی می‌تواند یکی از موضوعات اصلی مطرح‌شده در نشست باشد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس نهم با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب تاکید کرد: ایشان در دیدار با کارگزاران نظام به صراحت بر تقویت رابطه 3 قوه تاکید کردند.

وی ادامه داد: برگزاری چنین نشستی به هم‌افزایی 2 قوه منجر شده و تقویت نظام را به دنبال خواهد داشت.

حاجی دلیگانی از اقبال سایر نمایندگان مجلس به حضور در چنین نشستی خبر داد و خاطرنشان کرد: به یاد نمی‌آورم تاکنون جلسه‌ای بین تمامی نمایندگان و سران قوه قضائیه برگزار شده باشد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *