دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از رهبر معظم انقلاب تشکر کرد

11:42 - 27 مهر 1393
کد خبر: ۱۱۷۰۹
خبرگزاری میزان: دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی ضمن تشکر از حسن‌نظر مقام معظم رهبری، بر استمرار مجاهدت این شورا در خصوص منویات معظم له تأکید کرد.

: دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی ضمن تشکر از حسن‌نظر مقام معظم رهبری، بر استمرار مجاهدت این شورا در خصوص منویات معظم له تأکید کرد.

به گزارش گروه سیاسی ، مخبر دزفولی دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی، با صدور پیامی ضمن تشکر از حسن‌نظر مقام معظم رهبری، بر استمرار مجاهدت این شورا در خصوص منویات معظم له تأکید کرد.

متن پیام دکتر مخبر دزفولی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای «دامت برکاته»

سلام علیکم و رحمه الله

تحول و تعالی حوزه فرهنگ و علم که با پرچمداری و راهبری حضرتعالی آغاز شده است نویدبخش دستاوردها و پیشرفت‌های شگرفی بوده و خواهد بود و بی‌تردید خیز بلندی که برای تحقق تمدن نوین اسلامی آغاز شده مرهون راهبری و هدایت همه جانبه و مستمر رهبری معزز انقلاب از ابتدا تاکنون بوده است. در این مسیر شورای عالی انقلاب فرهنگی هم به عنوان عالی‌ترین مرجع سیاستگذاری و قرارگاه مقدم فرهنگی کشور با امعان نظر حضرت‌عالی در این مسیر با عزم جدی و رویکرد جهادی به تهیه و تصویب اسناد کلان و حیاتی موردنیاز نظام، مبادرت نموده است.

اینک با آغاز دور جدید فعالیت شورای عالی انقلاب فرهنگی و صدور حکم برای اعضاء آن فرصت ارزشمندی برای این شورا فراهم شده تا گام‌های استوارتر و محکم‌تری در تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی برداشته شود. بر این اساس رهنمودهای حکیمانه حضرتعالی در متن حکم جدید، سرلوحه فعالیت‌های شورا در این دوره قرار خواهد گرفت و ضمن پیگیری جدی تر اجرای مصوبات به‌ویژه سرعت‌بخشی به پیشرفت و شتاب حرکت علمی و فناوری، برای مواجهه مبتکرانه و هوشمندانه با جبهه مهاجم و معارض فرهنگی برنامه‌ریزی لازم صورت پذیرد.

در پایان با تشکر و امتنان از صدور احکام اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در دوره اخیر و حسن نظر حضرتعالی نسبت به رئیس و اعضاء محترم شورای عالی انقلاب فرهنگی و دبیر و دبیرخانه، اعلام می‌داریم که این شورا به عنوان عالی‎ترین مرجع سیاستگذاری علم و فرهنگ، همچون ادوار گذشته تمام تلاش و همت خود را برای اجرای فرامین حضرتعالی به کار خواهد بست و با اتکاء به حمایت‌های مستمر آن رهبر فرزانه و با مشارکت مدیران و مسئولان و نیروهای مردمی مومن و جهادگر، با گام‌هایی استوارتر و عزم‌هایی راسخ‌تر در تعالی فرهنگ و علم این مرز و بوم نقش‌آفرینی خواهد نمود.

امیدواریم از فرصت‌های فراهم آمده از ابلاغ این حکم، سرعت و کیفیت شتاب مجموعه سیاستگذاری و مدیریت فرهنگ و علم کشور بیش از گذشته استمرار یافته و تمامی متولیان و دغدغه‌مندان و دلسوزان با رویکردی جهادی و مدبرانه دستاوردهای این عرصه مهم را صیانت نمایند و اهتمامی بی‌وقفه‌ در تحقق آرمان‌های فرهنگی نظام داشته باشند.

محمد رضا مخبردزفولی

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *