سکوت آمریکا در برابر داعش عبور از چراغ سبز حقوق بشر است

14:07 - 25 تير 1393
کد خبر: ۱۱۶۷
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
خبرگزاری میزان: جلسه هیات عمومی کیفری اصراری دیوان عالی کشور این هفته با محکوم کردن کشتار مسلمانان در غزه موضوع اسلام هراسی و کم کاری کشورهای اسلامی را مورد بحث قرار داد و رئیس دیوان اعلام کرد آمریکا و انگلیس از چراغ سبز عبور کردند و در مقابل داعش سکوت کردند.

: جلسه هیات عمومی کیفری اصراری دیوان عالی کشور این هفته با محکوم کردن کشتار مسلمانان در غزه موضوع اسلام هراسی و کم کاری کشورهای اسلامی را مورد بحث قرار داد و رئیس دیوان اعلام کرد آمریکا و انگلیس از چراغ سبز عبور کردند و در مقابل داعش سکوت کردند.

به گزارش گروه حقوقی و قضایی میزان، رئیس دیوان عالی کشور که در هیات عمومی کیفری اصراری این دیوان سخن می گفت، مباحث معنوی ماه مبارک رمضان را یادآور شد و افزود: حوادث تلخ و رقت بار از کشتار بی رحمانه مسلمانان و خبرهای منتشره از این فجایع نشان می دهد بسیاری از بلاها و مصیبت های هولناک خون ریزی در کشورهای اسلامی، اسلام هراسی  ریشه در اعمال خود ما مسلمانها دارد.

وی تصریح کرد: حوادث تلخ و خونین در غزه جلو چشم مسلمانان کشورهای اسلامی و کشورهای عربی خلیج فارس اتفاق می افتد همگی خاموش و بی تفاوت از کنار آن می گذرند تهاجم وحشیانه اسرائیل به غزه و کشتار دهها مردم بی دفاع و بی گناه که اغلب آنها کودکان مظلوم فلسطین بوده اند در حالی که صدای مدعیان حقوق بشر و شورای امنیت در نمی آید.

رئیس دیوان عالی اضافه کردند: امریکا و انگلیس از چراغ سبز عبور کرده اند و رسماً و آشکارا از کشتار بی رحمانه و اقدام وقیحانه صهیونیستها حمایت می کند و در مقابل جنایات انحرافی داعش سکوت اختیار نموده اند؛ متاسفانه از زمامداران کشورهای اسلامی دست نشانده امریکا و اروپا حمایتی که دیده نمی شود بلکه پشتیبانی و حمایت های مالی به دشمنان اسلام هم می کنند.


وی یادآور شد: این مصائبی است که علت آن عمل نکردن به کتاب آسمانی است قرآن کریم می گوید ای مسلمانان از هم جدا نشوید پراکنده نباشید که خیلی از مسلمانها با تفرقه و با نامهربانی از هم جدا شدند پیام کتاب آسمانی این است که با هر گونه تفرقه مبارزه کنید همگی در سایه رحمت و پرتو لطف الهی به ریسمان خدا محکم تمسک نمائید قرآن را کتاب زندگی و اخلاقی فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی خود بدانید که بر خلاف آن رفتار شد .

لذا نتیجه عمل نکردن به مفاهیم قرآنی باعث بداخلاقی ها و بدحجابی ها می شود و قانون حجاب و عفاف با شعار درست نمی شود با تربیت و آموزش بانوان و دختران در کانونهای فرهنگی ممکن است به نتیجه برسد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *