رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

پیشنهاد ما افزایش 25 درصدی نرخ سرویس مدارس است

13:51 - 25 تير 1393
کد خبر: ۱۱۵۹
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزای میزان: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران گفت: درخواست ما از شورای شهر موافقت با نرخ 25 درصدی برای سرویس مدارس در سال تحصیلی جاری است.

خبرگزای میزان: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران گفت: درخواست ما از شورای شهر موافقت با نرخ 25 درصدی برای سرویس مدارس در سال تحصیلی جاری است.

میثم مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان با بیان اینکه بزودی لایحه نرخ سرویس مدارس در سال تحصیلی 93- 94 به شورای شهر تهران ارسال می شود، افزود: پیشنهاد ما افزایش 25 درصدی نرخ سرویس مدارس بر اساس نرخ تورم موجود است.

وی درباره اظهار نظر رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درباره موافقت این شورا برای افزایش 15 درصدی نرخ سرویس مدارس، اعلام کرد: شورای شهر تصمیم گیرنده نرخ است، اما با آزادسازی حامل های انرژی رانندگان سرویس مدارس نیز توقع دارند مطابق با میزان افزایش نرخ تاکسی ها نسبت به آنها نیز تصمیم گیری شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران، با تاکید بر اینکه اگر نرخی کمتراز 25 درصد به تصویب برسد بدون شک رانندگان خارج از چارچوب عمل خواهند کرد، ادامه داد: تمام تلاش ما بر این است که تخلفات رانندگان تاکسی را کاهش دهیم حتی اگر شورا با نرخ کمتر از درخواست ما موافقت کند کار نظارتی ما مانع از وقوع تخلفات خواهد شد، امادر هر صورت احتمال وقوع تخلف افزایش می یابد.

مظفر همچنین گفت: نرخ 25 درصد بر اساس مطالعات صورت گرفته است بدون شک بیش از تعرفه واقعی نیست و به طور حتم با اعضای شورای شهر تهران برای موافقت با این نرخ وارد تعامل خواهیم شد چراکه در غیر اینصورت فعالیت در سرویس مدارس برای رانندگان مقرون به صرفه نخواهد بود.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *