واگذاری رایت ۵ عنوان از مهمترین کتب دینی به ناشران مالزی،‌ ترکیه،‌ هلند و آلمان

11:22 - 26 مهر 1393
کد خبر: ۱۱۵۷۲
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
خبرگزاری میزان: مدیر انتشارات طوبای محبت از مذاکره با ناشران مسلمان دنیا در نمایشگاه کتاب فرانکفورت خبر داد و گفت:‌ پس از این مذاکرات رایت ۵ عنوان از مهمترین کتب دینی عرضه شده را به ناشرانی از مالزی‌، ترکیه،‌ هلند و آلمان واگذار کردیم.

: مدیر انتشارات طوبای محبت از مذاکره با ناشران مسلمان دنیا در نمایشگاه کتاب فرانکفورت خبر داد و گفت:‌ در نهایت پس از این مذاکرات رایت ۵ عنوان از مهمترین کتب دینی عرضه شده را به ناشرانی از مالزی‌، ترکیه،‌ هلند و آلمان واگذار کردیم.

به گزارش قربان پور، مدیر انتشارات طوبای محبت با اشاره به حضور در نمایشگاه کتاب فرانکفورت گفت: ما در نمایشگاه کتاب فرانکفورت بالغ بر 100 عنوان کتاب به 10 زبان زنده دنیا را عرضه کردیم،‌ این زبان‌ها عبارتند از انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی،‌ فارسی، عربی،‌ اردو و دانمارکی.

به گزارش میزان و به نقل از تسنیم، وی افزود:‌ انتشارات طوبای محبت علاوه بر آثار منتشره خود،‌ آثار ناشران دیگری از جمله مجمع جهانی اهل بیت(ع) را نیز ارائه کرد. در ایام نمایشگاه مذاکرات متعددی با ناشران مالزی و ترکیه داشتیم و در نهایت رایت 5 عنوان از کتاب‌های دینی را به ناشرانی مسلمان از مالزی،‌ ترکیه،‌ هلند و آلمان واگذار کردیم.

قربان‌پور با اشاره به عناوین کتاب‌هایی که رایت آن‌ها واگذار شده است،‌ گفت:‌«تقویم شیعه»‌ از عبدالحسین نیشابوری،‌ «شناخت اسلام»‌، «معرفت نفس» اثر محمد شجاعی و... از مهمترین این کتاب‌هاست که قرار است به زبان مالایی‌، ترکی استابولی و انگلیسی برای انتشار در مالزی‌، ترکیه،‌ هلند و آلمان منتشر شود.
وی هم‌چنین از اهدای کتاب‌های این انتشارات به مراکز اسلامی آلمان و به صورت مشخص هامبورگ و فرانکفورت خبر داد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *