واکنش وزارت خارجه به اتهامات بی اساس شورای همکاری خلیج فارس

11:04 - 25 مهر 1393
کد خبر: ۱۱۴۹۰
دسته بندی: سیاست
خبرگزاری میزان: یک مقام مسوول در وزارت خارجه «اتهامات بی‌اساس دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس» را رد کرد و از آنها خواست به جای اظهارات اختلاف‌افکنانه در مبارزه با تروریست‌ها جدی باشند.

: یک مقام مسوول در وزارت خارجه «اتهامات بی‌اساس دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس» را رد کرد و از آنها خواست به جای اظهارات اختلاف‌افکنانه در مبارزه با تروریست‌ها جدی باشند.

به گزارش گروه سیاسی ، یک مقام مسوول در وزارت امور خارجه با مردود دانستن اتهامات بی‌اساس دبیر کل شورای همکاری خلیج فارس و با اشاره به اینکه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران بر پایه اعتدال و عقلانیت سیاسی‌، حکم همجواری و عدم دخالت در امور کشورهای همسایه نهادینه شده است، تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با رفتار مسئولانه خود در قبال تحولات منطقه و مبارزه با تروریسم نقش سازنده‌ای در ایجاد ثبات و امنیت ایفا کرده است.

این مقام مسوول توصیه کرد: به جای اینگونه اظهارات اختلاف‌افکنانه آن کشورهایی که با اقدامات و حمایت‌های مالی و سیاسی خود موجب رشد گروه‌های تروریستی در منطقه شده‌اند‌، با جبران اشتباه‌های گذشته جدیت خود را در مبارزه با گروه‌های تروریستی نشان دهند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *