رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

تلاش وزارت اطلاعات ایجاد احساس امنیت کامل در همه عرصه‌هاست

10:34 - 25 مهر 1393
کد خبر: ۱۱۴۸۵
دسته بندی: سیاست ، عمومی
خبرگزاری میزان:علوی با بیان اینکه وزارت اطلاعات پس از سه دهه مجاهدت سربازان گمنام و فرزندان این سرزمین به مجموعه‌ای دانش‌بنیان تبدیل شده است، گفت: تلاش وزارت اطلاعات ایجاد احساس امنیت کامل در همه عرصه‌هاست.

:علوی با بیان اینکه وزارت اطلاعات پس از سه دهه مجاهدت سربازان گمنام و فرزندان این سرزمین به مجموعه‌ای دانش‌بنیان تبدیل شده است، گفت: تلاش وزارت اطلاعات ایجاد احساس امنیت کامل در همه عرصه‌هاست.

رویکرد وزارت اطلاعات کار اطلاعاتی و صیانتی است.

به گزارش گروه سیاسی ، حجت الاسلام محمود علوی طی سخنانی در مراسم بزرگداشت تاسیس وزارت اطلاعات در مشهد اظهار کرد: وزارت اطلاعات پس از سه دهه مجاهدت سربازان گمنام و فرزندان این سرزمین به مجموعه‌ای دانش‌بنیان تبدیل شده است که با هرگونه تهدید در هر نقطه ای از کشور مقابله می‌کند.

وی با بیان اینکه رویکرد وزارت اطلاعات کار اطلاعاتی و صیانتی است. گفت: اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام و مجاهدات خاموش این کشور در خارج از مرزهای جغرافیایی به چشم می‌خورد.

وزیر اطلاعات افزود: امروز مخاطب وزارت اطلاعات دو دسته‌اند یکی مردم و مدیران نظام که با آنها به مصداق رحماء بینهم رفتار می‌کند و دیگری دشمنان نظام که با آنها به مصداق اشداءعلی الکفار برخورد می‌کنیم.

علوی با اشاره به اینکه باید برای نظام و ولایت‌، سرباز و نیروهای دلسوز را جذب حداکثری نماییم، گفت: هنر ما این است که کاری کنیم اگر هم کسانی زاویه‌ای با نظام دارند زیر چتر ولایت فقیه آمده و در جهت آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام بردارند.

وی با اشاره به اینکه کار اطلاعاتی از دقت و ظرافت بالایی برخوردار است، گفت: اگر مشاهده کردیم کسی لغزش کرد ابتدا باید به خود آن فرد بگوییم، نه اینکه آبروی افراد را هدف قرار دهیم زیرا افشای خلاف زمینه ارتکاب مجدد آن را در جامعه به وجود می‌آرود.

وزیراطلاعات افزود: وزارت اطلاعات اساس کار خود را بر این قرار داده است که از اعمال حب و بغض خودداری کند.

وی گفت: وزارت اطلاعات براین باور است که باوجود همه تلاش‌های صورت گرفته، امنیت موجود برای مردم ایران اسلامی کافی نیست و باید تلاش کنیم تا مردم در همه عرصه‌ها احساس امنیت کامل داشته باشند.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *