رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان از سیاست‌های جدی دولت است

10:11 - 25 مهر 1393
کد خبر: ۱۱۴۸۱
دسته بندی: سیاست ، عمومی
خبرگزاری میزان: ششمین جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با حضور اعضاء هیات امنا برگزار شد.

: ششمین جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با حضور اعضاء هیات امنا برگزار شد.

به گزارش گروه سیاسی ، ششمین جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با حضور اعضاء هیات امنا برگزار شد.

جهانگیری در ششمین جلسه هیات امنای پارک فناوری پردیس، توسعه شرکت‌های دانش بنیان را از سیاست‌های جدی دولت یازدهم اعلام کرد و گفت: لازمه توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان این است که این شرکت‌ها در همه استان‌ها راه‌اندازی شوند و پارک علم و فناوری پردیس می‌تواند به‌عنوان الگو، معرفی شده و تجربیات این پارک به دیگران منتقل شود.

معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر در نظر گرفتن محدودیت‌های اطراف تهران در زمینه توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان خاطرنشان کرد: توسعه و استقرار فعالیت‌هایی نظیر شرکت‌های دانش‌بنیان در تهران با توجه به ظرفیت دانشگاهی، نیروی انسانی و جمعیتی این شهر جاذبه بیشتری دارد. بنابراین اگر قرار بر توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان در اطراف تهران باشد باید محاسباتی و مطالعاتی صورت گیرد و شرایط سخت‌تر و ویژه‌تری برای پارک‌هایی که اطراف تهران مستقر می‌شوند در نظر گرفته شود، چرا که هم تقاضا و هم محدودیت اطراف تهران زیاد است.

جهانگیری با اشاره به انتصاب برخی اعضای حقیقی جدید هیات امنای پارک علم و فناوری پردیس با حکم رئیس‌جمهوری، ضمن قدردانی از اعضای سابق برای اعضای جدید هیات امنای این پارک آرزوی موفقیت کرد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *