تذکر توقف می دهیم،سرعت 4 برابر می‎شود

13:18 - 24 تير 1393
کد خبر: ۱۰۴۳
خبرگزاری میزان: عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه وقتی درباره پروژه های شهری به مدیارن شهری تذکر توقف می دهیم، انتظار داریم توقف را ببینم نه اینکه با سرعت 4 برابر پروژه اجرا شود، گفت:در تذکر به این مدیران انگار با دیوار حرف می زنیم.
: عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه وقتی درباره پروژه های شهری به مدیارن شهری تذکر توقف می دهیم، انتظار داریم توقف را ببینم نه اینکه با سرعت 4 برابر پروژه اجرا شود، گفت:در تذکر به این مدیران انگار با دیوار حرف می زنیم.
به گزارش خبرنگار اجتماعی میزان، محمد مهدی تندگویان در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه تذکر به شهرداری تهران می دهیم اما عملیاتی نمی شود، گفت: قصد ما رفع تکلیف نیست و به طور حتم یک اتفاق عملیاتی باید رخ دهد.
وی با بیان اینکه بهتر است مسولان این سازمامن گزارش عملکردی در این رابطه ارائه کنند که چقدر از صحبت های ما در شهرداری تهران اجرایی شده است، تصریح کرد: شهرداری تهران به تذکرات ما خوب توجه می کند، اما خوب این موارد را اجرا نمی کند. وقتی تذکر توقف می دهیم انتظار داریم توقف را ببینم نه اینکه با سرعت 4 برابر پروژه اجرا شود. در تذکر به مدیران شهری انگار با دیوار حرف می زنیم .
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه عملکرد شهرداری را زیر سوال نمی بریم، مساله این است که تذکر می دهیم اما عملیاتی نمی شود، اعلام کرد: قصد ما این است پیگیری های ما اجرایی شود.
تندگویان ادامه داد: باید 21 گزارش از درآمدهای پایدار شهرداری تهران داشته باشیم اما تاکنون تنها چهار گزارش ارائه شده است و شهردای باید پاسخگوی این مساله باشد.
احمد مسجد جامعی، رئیس شورای شهر تهران هم از اعضا خواست تا در ادبیاتی که برای تذکرات استفاده می کنند کمال ادب را رعایت کنند.

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *