رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

40 هزار مدرسه امسال در کشور هوشمندسازی می‌شوند

11:28 - 23 مهر 1393
کد خبر: ۱۰۳۴۸
دسته بندی: جامعه ، عمومی
خبرگزاری میزان: رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش، در رابطه با روند هوشمندسازی مراکز آموزشی در کشور گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، امسال سعی داریم 40 هزار مدرسه را هوشمند سازی کنیم.

: رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش، در رابطه با روند هوشمندسازی مراکز آموزشی در کشور گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، امسال سعی داریم 40 هزار مدرسه را هوشمند سازی کنیم.

خسرو نظری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی میزان، از هوشمند سازی 80 هزار کلاس درس در کشور خبر داد و تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته تاکنون تعداد زیادی از مدارس کشور را هوشمند کرده ایم.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیتی که هوشمند سازی مدارس در افزایش سطح کمی و کیفی ارائه آموزش به دانش آموزان دارد، مواردی که تمامی مراکز آموزشی در مقاطع مختلف تحصیلی را شامل می شود، در سال تحصیلی جاری سعی داریم تمامی مدارسی که هوشمند شده اند را فعال کنیم.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در خاتمه تصریح کرد: براین اساس مقرر شد تا امسال 40هزار مدرسه در نقاط مختلف کشور هوشمند سازی شود، همچنین به نحوی برنامه ریزی شده است تا در روند توسعه کمی تجهیزات مورد نیاز در این زمینه برنامه ریزی شده است تا با توجه به مقدار اعتباری که در اختیار داریم با مشکلی مواجه نشویم.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *