کشف بزرگترین محموله گوشی تلفن همراه قاچاق

10:05 - 22 مهر 1393
کد خبر: ۱۰۱۸۸
دسته بندی: حقوق و قضا ، عمومی
خبرگزاری میزان: سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی زنجان از کشف بزرگترین محموله گوشی تلفن همراه قاچاق در استان خبرداد.
: سرپرست اداره کل تعزیرات حکومتی زنجان از کشف بزرگترین محموله گوشی تلفن همراه قاچاق در استان خبرداد.

به گزارش : مرتضی ممیزی دراین باره اظهارکرد: کشف 800 دستگاه گوشی تلفن همراه در زنجان بزرگترین محموله گوشی تلفن همراه قاچاق در استان از لحاظ تعداد و میزان جریمه در سالجاری بوده است.

وی گفت: پرونده متهم در شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اداره کل تعزیرات حکومتی استان تشکیل و پس از بررسی مستندات موجود در پرونده متهم پرونده علاوه بر ضبط کالاهای مکشوفه به نفع دولت به پرداخت جریمه نقدی بمیزان سه میلیاردو دویست میلیون ریال در حق صندوق دولت محکوم شد.
سرپرست تعزیرات حکومتی زنجان همچنین بیان کرد: بر اساس عملکرد ارائه شده از سوی سازمان تعزیرات حکومتی کشور در شش ماهه نخست سال 1392 میانگین زمان رسیدگی برای هر پرونده در تعزیرات حکومتی استان زنجان 47 روز است.

وی افزود: در شش ماهه اول سال 1393 بر اساس برنامه ریزی های انجام یافته و افزایش عملکرد شعب رسیدگی کننده به پرونده های قضایی میانگین زمان رسیدگی به پرونده های قضایی به 25 روز کاهش یافته است که در مقایسه با سال 92 ،22 روز کاهش یافته و بر اساس درصد 53 درصد عملکرد تعزیرات حکومتی استان نسبت به مدت مشابه سال قبل بهبود یافته است.

ممیزی ادامه داد: در بخش اجرای احکام نیز در شش ماهه اول سال 92 میانگین زمان لازم جهت اجرای پرونده و مختومه شدن آن 68 روز بوده که این مدت در شش ماهه نخست سال 93 به 37 روز کاهش یافته که در این بخش نیز رشد 54.4 درصد در عملکرد تعزیرات حکومتی استان را شاهد هستیم.

وی همچنین اضافه کرد: بر اساس آمار رسمی سازمان تعزیرات حکومتی استان در شش ماهه اول سال 1393 در بخش وصول جرائم نقدی عملکرد تعزیرات حکومتی استان 25 درصد افزایش یافته است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *