۱۰ هزار میلیارد ریال اعتبار به جمعیت هلال احمر اختصاص یافت

12:08 - 24 تير 1393
کد خبر: ۱۰۱۵
دسته بندی: سیاست ، عمومی
خبرگزاری میزان: هیئت وزیران به منظور پیشگیری، آمادگی و مقابله با حوادث، سوانح و بحران‌ها با اختصاص 10 هزار میلیارد ریال اعتبار به جمعیت هلال احمر موافقت کرد.

: هیئت وزیران به منظور پیشگیری، آمادگی و مقابله با حوادث، سوانح و بحران‌ها با اختصاص 10 هزار میلیارد ریال اعتبار به جمعیت هلال احمر موافقت کرد.

به گزارش گروه سیاسی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیئت وزیران در جلسه 15/4/1393 به پیشنهاد معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و به استناد اصل 138 قانون اساسی موافقت کرد در اجرای جزء بند 1 بند (و) تبصره 20 قانون بودجه سال 1393 مبلغ ده هزار میلیارد ریال به صورت تملک دارایی سرمایه‌ای و هزینه‌ای به میزان پنجاه درصد از محل منابع ماده 10 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت – مصوب 1380 – و پنجاه درصد از محل منابع ماده 12 قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور، موضوع بند ش ماده 224 قانون برنامه پنجم توسعه برای پیش بینی، پیشگیری، آمادگی ومقابله با حوادث، سوانح و بحران‌ها به شرح این جدول در اختیار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران قرار می گیرد تا برابر قوانین ومقررات مربوط هزینه شود.

بر اساس این مصوبه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران موظف شد گزارش عملکرد و نحوه هزینه اعتبار موضوع این تصویب نامه را هر دو ماه به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ارائه کند.

این مصوبه در تاریخ 18/4/1393 از سوی معاون رئیس جمهوری ابلاغ شده است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *