اگر شورای صنفی نمایش دستور دهد آمادگی اکران "مستانه" به جای "عصبانی نیستم" را داریم

15:47 - 20 مهر 1393
کد خبر: ۱۰۱۱۳
دسته بندی: صفحه نخست ، عمومی
خبرگزاری میزان: تهیه کننده "مستانه" گفت: ما برای اکران "مستانه" بعد از "عصبانی نیستم" برنامه ریزی کرده بودیم و علاقه ای هم نداریم در اکران جای فیلم دیگری را بگیریم اما وقتی شورای صنفی نمایش دستور دهد باید در فلان زمان فیلمتان را اکران کنید باید تابع باشیم.

: تهیه کننده "مستانه" گفت: ما برای اکران "مستانه" بعد از "عصبانی نیستم" برنامه ریزی کرده بودیم و علاقه ای هم نداریم در اکران جای فیلم دیگری را بگیریم اما وقتی شورای صنفی نمایش دستور دهد باید در فلان زمان فیلمتان را اکران کنید باید تابع باشیم.

به گزارش در حالی که صحبتهایی مبنی بر حذف اکران "عصبانی نیستم" از گروه سینمایی آفریقا شنیده میشود و از آن سو سازمان سینمایی هم درباره این حذف موضع مشخصی اتخاذ نکرده است اخیرا شنیده شده فیلم تازه حسین فرحبخش در مقام کارگردان یعنی "مستانه" به جای این فیلم روی پرده خواهد رفت.

عبدا.. علیخانی تهیه کننده "مستانه" در گفتگو با خیرگزاری میزان درباره احتمال اکران "مستانه" به جای "عصبانی نیستم" گفت: هنوز قطعی نیست که چه خواهد شد. مساله بر سر این است که قرارداد اکران فیلم "مستانه" برای اکران بعد از "عصبانی نیستم" منعقد شده بود اما حواشی پیش آمده سبب ساز گمانه زنیهایی شده است.

تابع شورای صنفی نمایش هستیم

وی ادامه داد: اکنون هم منتظر نظر شورای صنفی نمایش هستیم تا تکلیفمان مشخص شود. ما با شورای صنفی نمایش قرارداد بسته ایم و تابع نظر شورای صنفی نمایش هستیم. شورای صنفی نمایش نیز براساس آیین نامه های مصوب عمل خواهد کرد.

علیخانی درباره اینکه آیا تغییر زمان اکران "مستانه" و جایگزینی آن بجای فیلمی دیگر از مواردی است که در آیین نامه پیش بینی شده باشد به میزان اظهار داشت: حتما این پیش بینیها انجام شده اما من نمیتوانم درباره آن صحبت کنم و شورای صنفی نمایش است که باید درباره آن اعلام موضع کند.

علاقه ای نداریم که جای فیلم دیگری را بگیریم

این تهیه کننده خاطرنشان ساخت: ما برای اکران "مستانه" بعد از "عصبانی نیستم" برنامه ریزی کرده بودیم و علاقه ای هم نداریم در اکران جای فیلم دیگری را بگیریم اما وقتی شورای صنفی نمایش دستور دهد باید در فلان زمان فیلمتان را اکران کنید باید تابع باشیم.

وی درباره آمادگی برای اکران زودتر از موعد "مستانه" به میزان گفت: هر زمانی که شورای صنفی نمایش اعلام کند آمادگی اکران "مستانه" را داریم. باز هم می گویم علاقه ای به گرفتن زمان اکران فیلم دیگری نداریم اما وقتی شورای صنفی نمایش تعیین کند آمادگی داریم که "مستانه" را به جای "عصبانی نیستم" اکران کنیم.

علیخانی در پایان خاطرنشان ساخت: نهایتا تا هفته بعد تکلیف مشخص خواهد شد.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *