کشف 60 میلیارد ریال لوازم برقی خانگی قاچاق

۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰:۴۰
کد خبر: ۴۳۱۳۷۵۷
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از کشف بیش از 3 هزار دستگاه انواع لوازم خانگی برقی قاچاق به ارزش 60 میلیارد ریال خبر داد.

خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار حمید هداوند گفت: با رصد های اطلاعاتی توسط کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی، یک انبار دپوی کالای خانگی قاچاق در محدوده خیابان "شوش" تهران شناسایی شد.
وی عنوان داشت: طی بازرسی های اولیه مشاهده شد کالاهای دپو شده از مبادی غیر رسمی و به صورت قاچاق وارد انبار کالا شده است و در سامانه جامع تجارت و انبار ها شناسه این اموال ثبت نشده و فاقد هرگونه اسناد و مدارک مثبته گمرکی می باشند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ به هماهنگی های قضائی برای بازدید از انبار کالا اشاره کرد و افزود: دراین عملیات ۱۷۴ دستگاه آبمیوه گیری ، ۱۶ دستگاه چرخ گوشت ، ۱۷۱۴ دستگاه لوازم برقی آشپزخانه ، ۲۴ دستگاه چای ساز ، ۱۷۰ دستگاه اتو بخار ، ۹۶۶ دستگاه ریش تراش کشف شد.

این مقام ارشد پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال کشف شده را بیش از 60 میلیارد اعلام کرده اند، اضافه کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سردار هداوند در پایان از شهروندان درخواست کرد، در صورت مشاهده هر گونه قاچاق و یا احتکار کالا با شماره تلفن 110 تماس بگیرند.


برچسب ها: پلیس قاچاق

ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *