نکونام: فولاد برای موفقیت در 3 جام باید تقویت شود/ در جام حذفی نباید تیمی را دست کم گرفت

16:26 - 19 دی 1401
کد خبر: ۴۵۸۸۱۹۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: چند بازیکن مصدوم داریم، اما تمامی بازیکنان ما کیفیت خوبی دارند.

خبرگزاری میزان - جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از بازی مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل خوشه طلایی ساوه صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

*بازی های جام حذفی سخت تر از لیگ برتر است. شما در لیگ‌ فرصت برای جبران اشتباه دارید ولی در حذفی زمان محدود است و گاهی اولین اشتباه آخرین اشتباه است بنابراین باید دقیق و هوشیار باشیم. همیشه می‌گویند جام حذفی جام شگفتی‌هاست و این بارها ثابت شده‌ است پس نباید در این مسابقات هیچ تیمی را دست کم گرفت. با انگیزه کافی وارد زمین می شویم تا انشالله شروع خوبی در مسابقات داشته باشیم.

*در فوتبال بازی آسان وجود ندارد. بازی‌های تیم خوشه طلایی را دیده‌ایم و آن‌هارا آنالیز کرده‌ایم. تیم قابل احترامی هستند و مثل تمامی مسابقات باید با تمرکز کامل در میدان حاضر شویم و برای موفقیت بجنگیم. ما قبلا طعم قهرمانی در جام حذفی را چشیده‌ایم و به خوبی می‌دانیم که در این جام باید در تمامی مسابقات با تمرکز بالا حاضر شویم و تا ثانیه آخر تلاش کنیم. چند بازیکن مصدوم داریم، اما تمامی بازیکنان ما کیفیت خوبی دارند. به هیچ وجه حریف را دست کم نخواهیم گرفت.

*باید خودمان را برای جنگ در سه جام آماده کنیم. بعد از حذفی دوباره به لیگ برمی گردیم. خیلی زود هم لیگ قهرمانان برایمان آغاز می شود. جنگیدن در سه جام در عین حال که هیجان انگیز است، دشوار نیز هست. باید خودمان را تقویت کنیم تا نتایج خوبی به دست بیاوریم.

انتهای پیام/ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *