بازیگر سریال شهرزاد عازم سفرهای عشایری شد/برکت به صدا و سیما می‌آید

9:18 - 02 آبان 1396
کد خبر: ۳۶۰۵۴۸
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
کارگردان "بهترین تابستان من" گفت: مستندی برای شرکت گاز در دست تولید دارم و فیلمبرداری آن دیروز به پایان رسید. کار تا آخر آبان باید به دو زبان فارسی و انگلیسی تحویل داده شود.

علی بهادر کارگردان سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی ، درباره آخرین فعالیت‌های خود در زمینه کارگردانی گفت: مستندی برای شرکت گاز در دست تولید دارم و مجموعه سریال کوتاه "برکت" نیز به پایان رسیده است  که منتظر پخش آن از تلویزیون هستم.

وی افزود: این اثر مستند با نام موقت "گاز تهران" به معرفی گاز استان تهران می پردازد. نویسنده مستند "سید کمال حیدری‌نژاد" بوده و تهیه کنندگی و کارگردانی آن را نیز شخص بنده در دست دارم. مراحل تحقیق و پژوهش میدانی این مستند از اوایل شهریور آغاز شده بود و  فیلمبرداری آن دیروز به پایان رسید. این اثر باید تا آخر آبان به دو زبان فارسی و انگلیسی تحویل داده شود. 

بازیگر سریال شهرزاد

بهادر درباره سایر فعالیت های خود بیان کرد: به تازگی تهیه کنندگی و کارگردانی‌ سریال کوتاه چهار قسمتی "برکت" به نویسندگی "علیرضا اسحاقی" را بر عهده گرفته‌ام. این مجموعه اشاره‌ای به اقدامات اجتماعی و محرومیت‌زدایی بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) دارد و ماه گذشته به همراه تدوین تمام شد و تحویل این بنیاد شد. کار در استان خوزستان و در مناطق محروم عشایری اندیکا، لالی و مسجد سلیمان بود. تدوین این مجموعه توسط "مهدیه بهادر" و فیلمبرداری آن بر عهده "علی الهیاری" بوده است.

این کارگردان درباره موضوع "برکت" نیز اظهار کرد: داستان  این اثر سفر خانواده‌ هنرمند و فیلم‌سازی را که برای ساخت فیلمی از مناطق عشایری اندیکا، لالی و مسجد سلیمان در استان خوزستان عازم این مناطق شده اند روایت می کند. آشنایی با فرهنگ، آداب، رسوم و سنن عشایر بختیاری بخشی از دستمایه‌ این گروه فیلم‌سازی است و در جریان آن شاهد اتفاقات گوناگونی خواهیم بود.

بازیگر سریال شهرزاد

بهادر در خصوص بازیگران این مجموعه افزود: پویا امینی، رامین ناصرنصیر، شهرزاد عبدالمجید، علیرضا اوسیوند، سعید جلیلی، رضا اسماعیلی، امیر رضائی، اسماعیل کریمی، حسین مددی و گروهی از بازیگران بختیاری در این پروژه ایفای نقش کردند.

این کارگردان سینما با توصیف روایی بودن این اثر خاطرنشان کرد: در این سفر با پیوستن فردی به‌ نام بختیار با بازی علیرضا اوسیوند این اتفاقات رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد. رضا با بازی پویا امینی، الهام با بازی شهرزاد عبدالمجید و امید با بازی رامین ناصرنصیر اعضای این خانواده هستند.ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *